3

3 sale konferencyjne w różnych konfiguracjach

140

140 m2 powierzchni sal konferencyjnych

120

Restauracja dla 120 osób

150

Sale konferencyjne o łącznej pojemności do 150 osób

Organizacja konferencji i szkoleń

Hotel Olivia Medical Spa oferuje możliwość organizacji profesjonalnych konferencji i szkoleń w przestronnych salach konferencyjnych. Podczas szkolenia i pobytu w Olivia Medical SPA oferujemy indywidualnie skomponowane zestawy lunchowe, przerwy kawowe, kolacje i uroczyste bankiety oraz imprezy z DJ. Współpracujemy również z firmami eventowymi, które posiadają bogatą ofertę przygotowaną również dla najbardziej wymagających klientów.  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dopasować ofertę do jego potrzeb.

Przy rezerwacjach grupowych z noclegiem SALA KONFERENCYJNA Z RABATEM !!!

Kompleksowa obsługa biznesowa

Do dyspozycji naszych gości oddajemy:
– salę konferencyjną o powierzchni 120 m²
– salę konferencyjną o powierzchni 90 m² z możliwością podzielenia na dwie mniejsze sale
– salę konferencyjną o powierzchni 40 m²
Sale są profesjonalnie wyposażone w rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie, stoliki i krzesła w dowolnym układzie. Podczas szkoleń lub konferencji proponujemy naszym gościom przerwy kawowe w sali lub na przestronnym holu przed salami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą konferencyjną.

Zobacz Hotel Olivia Medical Spa w serwisie mojekonferencje.pl

Hotel Olivia Medical SPA oferuje możliwość organizacji profesjonalnych konferencji i szkoleń.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy:

Sala konferencyjna o powierzchni 120 m²

Sala konferencyjna o powierzchni 90 m²

Sala konferencyjna o powierzchni 40 m²

Sale są profesjonalnie wyposażone w rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie, stoliki i krzesła w dowolnym układzie.
Podczas szkoleń lub konferencji proponujemy naszym gościom przerwy kawowe w sali lub na przestronnym holu przed salami.

Lp Sala Powierzchnia teatralne
szkolne
podkowa
1. Sala A 45m2 60 40 26
2. Sala B 45m2 60 40 26
3. Sala A+ B 90m2 110 80 60
4. Sala C 50m2 do 40 do 20 do 20

Więcej niż biznes

Perfekcyjna konferencja, czy inne wydarzenie biznesowe w połączeniu ze SPA&Wellness i wyśmienitymi daniami kuchni hotelu Olivia to więcej niż tylko biznes.

Zestawy MENU
Referencje

W imieniu Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością rekomenduję Hotel Oliwia Medical SPA jako miejsce do organizacji szkoleń i konferencji.
Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani zarówno zaproponowaną nam ofertą, jak również bardzo wysokim poziomem świadczonych usług. Zaangażowanie personelu oraz kadry menadżerskiej, doskonała organizacja i koordynacja oraz smaczna kuchnia sprawiły, że spotkania organizowane w Hotelu w terminach 12-14.11.2014 roku oraz 30.06- 03.07.2018 roku przebiegły w miłej atmosferze i serdecznym klimacie.
Polecam Hotel Oliwia Medical SPA jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera biznesowego, który w pełni wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Kraków dn. 26.04.2019r. Akademia Górniczo-HutniczaKanclerz Henryk Ziółko

Z przyjemnością rekomendujemy Hotel Olivia Medical Spa **** w Skomielnej Czarnej, gdzie mieliśmy przyjemność zorganizować spotkanie firmowe.Hotel Olivia Medical Spa **** to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń czy spotkań firmowych.
Obiekt jest nowy, w bardzo dobrym standardzie i w pięknej okolicy. Życzliwy, młody personel w pełni spełnia swoje zadania. Do każdego gościa podchodzi z pełnym profesjonalizmem.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Hotelu Olivia Medical Spa ****.

Kraków 10.09.2014 r. APRiSOPartner Biznesowy DS. Personalnych Katarzyna Stachera-Krzyżanowska

Niniejszym mamy przyjemność zarekomendować Hotel Olivia Medical SPA**** w miejscowości Skomielna Czarna z którym współpracujemy od 5 lat w zakresie organizacji eventów , konferencji oraz noclegów. Jednym z głównych kryteriów wyboru tego wykonawcy była konkurencyjna oferta cenowa, a także potencjał firmy, jej doświadczenie oraz pozytywna opinia, którą się cieszy.
W ostatnim czasie w dniach 1-2.12.2018 r. mieliśmy przyjemność organizować konferencję dla naszych partnerów biznesowych w Hotel Olivia Medical SPA****. Powierzone zlecenie zostało wykonane w pełni profesjonalnie i w założonym budżecie.
Hotel Olivia Medical SPA**** to firma którą polecamy jako solidnego i rzetelnego partnera
biznesowego.

Salony Fachowiec Sp. Z.O.O Sp.KKierownik ds. marketingu Marcin Stawiarski

W imieniu firmy Eurobox Polska Sp. Z 0.0. pragnę podziękować za profesjonalną oraz sympatyczną obsługę podczas naszych szkoleń odbywających się w hotelu Olivia Medical Spa w terminach 23-25.05.2018 oraz 11.07.-12.07.2018.Atmosfera, infrastruktura, a także położenie hotelu to dodatkowe atuty tego miejsca.Z ogromną przyjemnością polecam organizację spotkania właśnie w Hotelu Olivia Medical Spa w Skomielnej Czarnej.

EUROBOX Polska Sp. Z.O.OHR Specialist Katarzyna Kozioł

Hotel Olivia Medical Spa**** w sposób profesjonalny i należyty zorganizował usługę konferencyjno- hotelowo-gastronomiczną dla naszych gości .
Personel Hotelu bardzo miły i uśmiechnięty, w sposób elastyczny dostosowuje pracę do potrzeb klienta.
Rekomendujemy Hotel Olivia Medical Spa**** do współpracy i organizacji konferencji, szkoleń i spotkań.

METIMPEX Sp.Z.O.OV-ce Prezes Zarządu Janusz Chmiel

MGGP Aero Sp. z o.o. miała przyjemność dwukrotnie korzystać z usług Hotelu Olivia Medical SPA w Skomielnej Czarnej. Obiekt ten wybraliśmy na organizację 2-dniowego wyjazdu rekreacyjnego dla naszych pracowników wraz z rodzinami w 2015 roku (liczba uczestników ok. 80) oraz 2-dniowego pobytu szkoleniowo-integracyjnego dla pracowników w roku 2019 (liczba uczestników ok. 40).
Hotel Olivia Medical SPA zapewnił nam pełne zaplecze noclegowe i gastronomiczne. Zarówno na etapie organizacyjnym, jak i w ciągu każdego pobytu mieliśmy okazję przekonać się o profesjonalizmie personelu, który cechuje uprzejmość i umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby grupy. Uczestnicy spotkań chwalili standard hotelu i jego zaplecze rekreacyjne, smaczną kuchnię oraz sprawną obsługę.
Wyrażamy zadowolenie z sukcesu zorganizowanych pobytów w Hotelu i z pełnym przekonaniem polecamy Hotel Olivia Medical SPA jako profesjonalny obiekt do organizacji wyjazdów integracyjnych i szkoleniowych — pobyt w Hotelu Olivia Medical SPA to komfort, dobra zabawa oraz wyśmienita kuchnia.

MGGPAEROBiuro Zarządu Monika Buryło

W listopadzie 2018 roku kierownictwo Politechniki Krakowskiej odbyło
dwudniowe posiedzenie w Hotelu Olivia Medical Spa w Skomielnej Czarnej.
Pobyt został wspaniale zorganizowany, a realizacja zarówno wcześniejszych ustaleń zawartych w umowie, jak też dodatkowych usług nie stanowiła żadnego problemu. Załoga - przemiła, kuchnia - bez zarzutu. Zarówno standard Hotelu, jak
też poziom oferowanych usług — godne polecenia.

Politechnika Krakowska im.Tadeusza Kościuszkiprof.dr hab.inż. Tadeusz Tatara

Firma UNIMAX S.A. miała przyjemność wielokrotnego korzystania z usług Hotelu Olivia Medical Spa**** w Skomielnej Czarnej przy organizacji spotkań integracyjnych dla pracowników. Hotel został pozytywnie oceniony przez uczestników spotkań. Przestronne pomieszczenia oraz wyposażenie umożliwia dostosowanie ich do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Do dyspozycji gości jest kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy (dwa baseny — jeden solankowy, jacuzzi, jacuzzi zewnętrzne, sauny, kort tenisowy) a także Centrum Spa, co gwarantuje miłe spędzenie wolnego czasu.Pracownicy hotelu są otwarci na wszelkie prośby Gości, prezentują wysoką kulturę osobistą i oferują profesjonalną obsługę.
Z przyjemnością polecam Hotel Olivia Medical Spa**** jako doskonałe miejsce na organizację spotkań firmowych, szkoleń, czy też konferencji.

UniMaxDyrektor Filii Kraków Zbigniew Wacławik

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji Hotelowi Olivia Medical Spa w Skomielnej Czarnej. Wielokrotnie korzystaliśmy z oferowanych usług podczas organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań.
Od początku naszej kilkuletniej współpracy zawsze możemy liczyć na najwyższy poziom świadczonych usług hotelarsko — gastronomicznych, zaangażowanie i profesjonalizm pracowników hotelu, doskonale przygotowane zaplecze konferencyjne.
Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Hotel Olivia Medical Spa na organizatora
szkoleń i eventów okolicznościowych.

VALVEXCzłonek Zarządu ds. Handlu i Marketingu Wojciech Marusiński i Członek Zarządu ds. Finansowych Piotr Kaliciński

Skomielna Czarna 488
32-437 Skomielna Czarna
tel: 12 271 06 58
kom: + 48 885 274 555
email: hotel@oliviaspa.pl
Numer konta bankowego: mBank 21 1140 1081 0000 3221 6100 1094

Wyznacz trasę
2019 © HOTEL OLIVIA**** SPA