Rozrywka dla każdego...

Hotel Olivia Medical Spa to nie tylko miejsce gdzie możesz się odprężyć i wyleczyć zmęczone ciało, ale również dobrze się bawić. Znajdziecie tutaj mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nieustannie pracujemy aby Wasze pobyty u nas były pełne pozytywnych wrażeń..

Aktywny wypoczynek na basenach, relaks w saunach i jacuzzi. Wszystko to możliwe w bogatej strefie wellness.

 • basen z hydromasażem
 • basen solankowy
 • sauna fińska, parowa i ziołowa
 • jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne z tarasami do opalania
 • zajęcia aqua-aerobic
  Zewnętrzne jacuzzi solankowe czynne cały rok !!!

W ramach rekreacji zapraszamy do skorzystania z dodatkowych atrakcji na terenie hotelu:

 • siłownia ( bieżnie, rowery stacjonarne, orbitreki, atlas)
 • sala gier i zabaw z bilardem, piłkarzykami, stołami do ping ponga i cymbergajem

 • Najmłodsi goście...

  Dzieciaki mogą poszaleć na ogrodzonym placu zabaw lub trampolinie na świeżym powietrzu. Na specjalne okazje organizujemy dla najmłodszych zabawy tematyczne z profesjonalnymi animatorami. Do wypożyczenia dla dzieci oferujemy rózwnież rowery a zimą sanki i jabłuszka do zjazdów z ośnieżonych górek.
  W restauracji posiadamy specjalne menu oraz krzesełka do karmienia. Centrum Spa również przygotowane jest na przyjęcie naszych najmłodszych gości oferując czekoladowy masaż, czy kąpiel z bańkami mydlanymi.

  W pobliży Hotelu otoczenie zachęca do spacerów niezależnie od pory roku.

  Malownicza okolica, jest idealną przestrzenią do lekkiej aktywności fizycznej, jak spacer z kijkami nordic walking, czy wycieczka rowerowa. Zarówno kijki, jak i rowery dostępne są do wypożyczenia w recepcji Hotelu.

  Dla bardziej aktywnych...

  Możemy również pochwalić się kortem tenisowym ze sztuczną nawierzchnią, gdzie zarówno profesjonalni gracze, jak i amatorzy dobrze się odnajdą. Rakiety oraz piłki wypożyczamy w hotelowej recepcji. Kort dostępny jest nie tylko dla gości hotelowych, ale również dla gości z zewnątrz. Obok obiektu znajduję się mini boisko do piłki nożnej - idealne do rozgrywek z dzieciakami lub znajomymi.

  Zimowe szaleństwo...

  W naszym sąsiedztwie znajduje się stok narciarski Skomielna Czarna SKI z wyciągiem orczykowym o długości 800 m. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego, jak i wykupienie indywidualnych lekcji pod okiem profesjonalnych instruktorów zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
  Zimą możemy zaproponować zorganizowanie ogniska w naszej chacie grillowej, gdzie przy kubku grzanego wina i pysznej kolacji można wspaniale spędzić czas ze znajomymi lub współpracownikami.

  Wspólne miejsce dla rodziny i biznesu

  Skomielna Czarna 488
  32-437 Skomielna Czarna
  email: hotel@oliviaspa.pl
  Numer konta bankowego: mBank 21 1140 1081 0000 3221 6100 1094

  Wyznacz trasę
  2019 © HOTEL OLIVIA**** SPA