Urodziny, rocznice

Restauracja Hotelu Olivia Medical Spa oferuje wyśmienite dania w oparciu o starannie wyselekcjonowane i świeże produkty lokalnych dostawców. Menu zostało przygotowane na bazie tradycyjnych receptur kuchni polskiej, wzbogacone propozycją dań kuchni europejskiej.

Jeżeli szukają Państwo idealnego miejsca na zorganizowanie imprezy urodzinowej lub z okazji rocznicy to restauracja Hotelu Olivia Medical Spa jest odpowiednim miejscem. Pomożemy w doborze menu oraz przy organizacji obiadu lub kolacji.
Gwarantujemy zadowolenie Gości i świetną zabawę w gronie najbliższych.

Urodziny, imieniny, rocznice ślubów czy inne ważne jubileusze to bardzo istotne momenty w życiu. Pragniemy bowiem spędzać je w najbliższym gronie, świetnie się bawiąc i tworząc niezapomniane wspomnienia. Mało kto ma jednak ochotę i czas, by wszystko przygotowywać samemu. Stąd coraz większa popularność organizacji imprez okolicznościowych w lokalach, które oferują nie tylko przytulne i piękne wnętrze, ale także pyszne dania i napoje. Restauracja Hotelu Olivia zapewnia jedno i drugie – gościom pozostaje już tylko świetnie się bawić!

Wspólne miejsce dla rodziny i biznesu

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i biznesowe.

Skomielna Czarna 488
32-437 Skomielna Czarna
email: hotel@oliviaspa.pl
Numer konta bankowego: mBank 21 1140 1081 0000 3221 6100 1094

Wyznacz trasę
2019 © HOTEL OLIVIA**** SPA