Komunie, chrzciny

Restauracja Hotelu Olivia Medical Spa oferuje wyśmienite dania w oparciu o starannie wyselekcjonowane i świeże produkty lokalnych dostawców. Menu zostało przygotowane na bazie tradycyjnych receptur kuchni polskiej, wzbogacone propozycją dań kuchni europejskiej.

Restauracja w Hotelu Olivia Spa w Skomielnej Czarnej koło Krakowa to doskonałe miejsce na organizację rodzinnych imprez takich jak komunia czy chrzciny. Tu, w sielskiej atmosferze w otoczeniu malowniczych gór i zielonych lasów można spotkać się z dala od zgiełku miasta, by świętować szczególne okazje w gronie najbliższych, w pięknie udekorowanej sali.

Rodzinne przyjęcia w sielskiej atmosferze

Proponujemy oparte na świeżych, sezonowych produktach menu, które przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jest ono bardzo urozmaicone. Zawiera tradycyjne dania kuchni polskiej i kuchni regionalnej Oczywiście, mogą Państwo ustalić z naszymi kucharzami zamówienie wybranych przez Państwa potraw zgodnie z upodobaniami i potrzebami. Nasi kucharze doskonale zdają sobie sprawę, że dzieci bywają najbardziej wymagającymi Gośćmi, dlatego też dokładają wszelkich starań, by stanąć naprzeciw oczekiwaniom starszych i młodszych.

Piękne otoczenie restauracji i liczne atrakcje w hotelu i okolicy sprawiają, że bez wątpienia nikt nie będzie się nudzić. Komunia czy chrzciny będą niezwykłym wydarzeniem, które zostanie w Państwa pamięci na długo.

Wspólne miejsce dla rodziny i biznesu

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i biznesowe.

Skomielna Czarna 488
32-437 Skomielna Czarna
email: hotel@oliviaspa.pl
Numer konta bankowego: mBank 21 1140 1081 0000 3221 6100 1094

Wyznacz trasę
2019 © HOTEL OLIVIA**** SPA