Imprezy okolicznościowe

Restauracja Hotelu Olivia Medical Spa oferuje wyśmienite dania w oparciu o starannie wyselekcjonowane i świeże produkty lokalnych dostawców. Menu zostało przygotowane na bazie tradycyjnych receptur kuchni polskiej, wzbogacone propozycją dań kuchni europejskiej.

Jeżeli szukają Państwo idealnego miejsca na zorganizowanie imprez okolicznościowych w okolicach Krakowa, doskonałą propozycja może być restauracja hotelu Olivia Spa w Skomielnej Czarnej, zaledwie 50 kilometrów od miasta.

Imprezy okolicznościowe w wyjątkowej restauracji hotelu w Beskidach

Tu w niezwykłym otoczeniu lasów i malowniczych szczytów Beskidów odbywają się wyjątkowe imprezy okolicznościowe: bankiety; kameralne uroczystości rodzinne - komunie i chrzciny, urodziny i imieniny. Goście mogą mieć pewność niezwykłej oprawy wydarzenia. Odbędzie się ono w pięknie udekorowanej sali restauracji. Może pomieścić ona nawet 120 osób, choć organizujemy zarówno wielkie przyjęcia, jak i spotkania rodzinne w mniejszym gronie. W każdym przypadku nasi szefowie kuchni przygotują dla Państwa wyjątkowe potrawy, które podkreślą uroczysty nastrój chwili, korzystając wyłącznie z najlepszych składników. Mogą Państwo skorzystać z naszych sugestii menu lub zaproponować dania według własnego pomysłu. W każdym przypadku goście będą zachwyceni.

Wspólne miejsce dla rodziny i biznesu

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i biznesowe.

Skomielna Czarna 488
32-437 Skomielna Czarna
email: hotel@oliviaspa.pl
Numer konta bankowego: mBank 21 1140 1081 0000 3221 6100 1094

Wyznacz trasę
2019 © HOTEL OLIVIA**** SPA