Pokoje

OLIVIA Medical SPA****

Pokoje Standard

Komfortowe pokoje Standard z dwoma oddzielnymi łóżkami z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowej rozkładanej dostawki.
Wymiary 16m2 + łazienka.

Apartamenty LUX

Komfortowe pokoje typu Apartament składają się z oddzielnej sypialni i salonu. Sypialnia posiada dwa pojedyncze łóżka z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. W sypialni znajduje się również łazienka. Dodatkowo w salonie znajduje się duży wypoczynek z możliwością rozłożenia jako dostawka.

Pokoje Premium Comfort

Dwa komfortowe pokoje typu Premium z dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. Dodatkowo pokój posiada wypoczynek z kanapą, z możliwością rozłożenia w formie dostawki dla jednej osoby. Jeden z pokoi posiada balkon, drugi z pokoi nie posiada balkonu.

Apartamenty De Lux

Dwa komfortowe pokoje typu Premium z dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. Dodatkowo pokój posiada wypoczynek z kanapą, z możliwością rozłożenia w formie dostawki dla dwóch osób. Oba pokoje posiadają balkony.

Pokoje Premium Superior

Komfortowy pokój typu Premium z dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. Dodatkowo pokój posiada wypoczynek z kanapą, z możliwością rozłożenia w formie dostawki dla dwóch osób. Istnieje możliwość dodatkowych dostawek.

Pokoje Premium Superior Lux

Dwa komfortowe pokoje typu Premium z dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością połączenia w jedno duże łóżko i jednym łóżkiem pojedynczym. Dodatkowo pokój posiada wypoczynek z kanapą, z możliwością rozłożenia w formie dostawki dla dwóch osób. Pokoje te nie posiadają balkonu.

Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Komfortowe pokoje Standard z dwoma oddzielnymi łóżkami z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowej rozkładanej dostawki.

Skomielna Czarna 488
32-437 Skomielna Czarna
email: hotel@oliviaspa.pl
Numer konta bankowego: mBank 21 1140 1081 0000 3221 6100 1094

Wyznacz trasę
2019 © HOTEL OLIVIA**** SPA