Pokoje

OLIVIA Medical SPA****

Pokoje Komfort

Klimatyzowane pokoje typu Komfort z dwoma oddzielnymi łóżkami lub łóżkiem małżeńskim.

Każdy pokój wyposażony jest w TV, zestaw kawowy, lodówkę, szlafroki oraz zestaw kosmetyków. Idealny dla 2 osób. Istnieje możliwość dołożenia dodatkowej rozkładanej dostawki.

Apartament Lux

Klimatyzowane apartamenty składające się z oddzielnej sypialni i salonu. Sypialnia posiada dwa pojedyncze łóżka z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. W sypialni znajduje się również łazienka. W salonie znajduje się duży wypoczynek z możliwością rozłożenia jako dostawka. Każdy apartament wyposażony jest w TV, zestaw kawowy, lodówkę, szlafroki oraz zestaw kosmetyków. Idealny dla 2-5 osób.

Pokoje Premium Comfort

Klimatyzowane pokoje typu Premium Comfort z dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. Każdy pokój wyposażony jest w TV, zestaw kawowy, lodówkę, szlafroki oraz zestaw kosmetyków. Dodatkowo pokój posiada sofę z możliwością rozłożenia w formie dostawki dla jednej osoby. Idealny dla 2-3 osób.

Apartament De Lux

Klimatyzowane apartamenty składające się z oddzielnej sypialni i salonu. Sypialnia posiada dwa pojedyncze łóżka z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. W sypialni znajduje się również łazienka. W salonie znajduje się duży wypoczynek z możliwością rozłożenia jako dostawka oraz dodatkowa toaleta. Każdy apartament wyposażony jest w TV, zestaw kawowy, lodówkę, szlafroki oraz zestaw kosmetyków. Idealny dla 2-5 osób.

Pokój Premium Superior

Klimatyzowane pokoje typu Premium Superior o zwiększonej powierzchni z dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. Każdy pokój wyposażony jest w TV, zestaw kawowy, lodówkę, szlafroki oraz zestaw kosmetyków. Dodatkowo pokój posiada sofę z możliwością rozłożenia w formie dostawki dla dwóch osób. Idealny dla 2-4 osób.

Pokoje Premium Superior Lux

Klimatyzowane pokoje typu Premium  Superior Lux o zwiększonej powierzchni z dwoma pojedynczymi łóżkami z możliwością połączenia w jedno duże łóżko i jednym łóżkiem pojedynczym. Każdy pokój wyposażony jest w TV, zestaw kawowy, lodówkę, szlafroki oraz zestaw kosmetyków. Dodatkowo pokój posiada sofę z możliwością rozłożenia w formie dostawki dla dwóch osób. Idealny dla 3-5 osób. Pokoje te nie posiadają balkonu.

Pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Komfortowy pokój typu Komfort z dwoma oddzielnymi łóżkami z możliwością połączenia w jedno duże łóżko. Dodatkowo pokój posiada jednoosobową sofę z możliwością rozłożenia w formie dostawki dla jednej osoby. Pokój posiada balkon i specjalnie przystosowaną łazienkę dla osób niepełnosprawnych.

Skomielna Czarna 488
32-437 Skomielna Czarna
tel: 12 271 06 58
kom: + 48 885 274 555
email: hotel@oliviaspa.pl
tel: 12 271 06 58
kom: + 48 885 274 555
email: hotel@oliviaspa.pl
Numer konta bankowego: mBank 21 1140 1081 0000 3221 6100 1094

Wyznacz trasę
2019 © HOTEL OLIVIA**** SPA