Spotkania opłatkowe, wielkanocne

Restauracja Hotelu Olivia Medical Spa oferuje wyśmienite dania w oparciu o starannie wyselekcjonowane i świeże produkty lokalnych dostawców. Menu zostało przygotowane na bazie tradycyjnych receptur kuchni polskiej, wzbogacone propozycją dań kuchni europejskiej.

Jeżeli poszukują Państwo miejsca, by zorganizować wyjątkowe spotkanie opłatkowe w swojej firmie, doskonałym rozwiązaniem może być wybór restauracji w Hotelu Olivia SPA. To klimatyczne miejsce położone w miejscowości Skomielna Czarna, zaledwie 50 kilometrów od Krakowa, w otoczeniu malowniczych lasów i szczytów górskich.

Spotkanie opłatkowe w klimatycznej restauracji

W tak pięknym otoczeniu przyjemnie jest spotkać się w gronie pracowników przed świętami. Nasi pracownicy zadbają o świąteczną atmosferę i wyjątkową oprawę spotkania w odpowiednio udekorowanej sali. Na tę okazję restauracja może zaproponować kilka sprawdzonych propozycji menu w postaci bufetu, jak również przygotować potrawy wedle Państwa sugestii, także z uwzględnieniem specjalnych potrzeb dietetycznych. Wszystkie dania nasi kucharze przygotowują wyłącznie z najwyższej jakości składników, w oparciu o lokalne produkty i tradycje.
Organizujemy spotkania opłatkowe i wielkanocne, jak również wszelkiego rodzaju imprezy firmowe i przyjęcia.

Wspólne miejsce dla rodziny i biznesu

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i biznesowe.

Skomielna Czarna 488
32-437 Skomielna Czarna
email: hotel@oliviaspa.pl
Numer konta bankowego: mBank 21 1140 1081 0000 3221 6100 1094

Wyznacz trasę
2019 © HOTEL OLIVIA**** SPA