Opinie gości

OLIVIA Medical SPA****

BOOKING

9,1/10

na podstawie 288 oddanych opinii.

TRIPADVISOR

4,5/5

na podstawie 68 oddanych opinii.

FACEBOOK

4,7/5

na podstawie 163 oddanych opinii.

Wspaniały obiekt, profesjonalnie wyposażony. Zabiegi w ramach pakietu rehabilitacyjnego idealnie dobrane. Bardzo pomogły mi masaże, wykonywane przez profesjonalne fizjoterapeutki.
Posiłki smaczne, obsługa miła i kompetentna. Polecam to miejsce na wypoczynek i regenerację.

M.D.

Hotel w spokojnym miejscu, Atmosfera rodzinna. Idealne miejsce do wyciszenia się. Usługi rehabilitacyjne i SPA na najwyższym poziomie. Na pewno tam wrócę choćby na weekend. Warto.

Małgorzata

Pięć dni spędzonych w Hotelu Olivia uważam za bardzo udane. Obsługa fantastyczna. Obiekt czyściutki, woda w basenie idealna, sauny uruchamiane na życzenie o każdej porze dnia. Jest to jeden z najlepszych hoteli jakie odwiedziłem w ostatnich kilku latach. Polecam wszystkim ceniącym spokój i dobry klimat.

Jerzy

Położenie Hotelu Olivia blisko Krakowa to duży plus. Rano korzystaliśmy z zabiegów a popołudniu zwiedzaliśmy okolicę. Byliśmy z żoną tydzień na pakiecie rehabilitacyjnym i bardzo się nam podobało. Gimnastykę mieliśmy na basenie lub na sali, zabiegi były wykonywane przez wykwalifikowane fizjoterapeutki, dodatkowo z rabatem mogliśmy dokupić zabiegi kosmetyczne.
Wszyscy pracownicy są bardzo mili i pomocni, a przede wszystkim uśmiechnięci.
Pogoda nam sprzyjała więc chętnie korzystaliśmy z możliwości wypożyczenia rowerów, a wieczorami basen i sauna. Polecamy i na pewno wrócimy.

Mariusz i Kasia

Spędzałam tydzień w Hotelu Olivia na pakiecie rehabilitacyjnym, ze względu na bóle karku. Zabiegi były dobrane indywidualnie i przyniosły szybką poprawę. Fizjoterapeutki udzieliły mi również rad jak uniknąć nawrotu bólu w przyszłości. Personel hotelu miły i pomocny. Z przyjemnością wrócę za rok.

Janina P.

Kilkudniowy pobyt u Państwa był dla nas przyjemnością i wyjeżdżamy stąd z bardzo dobrym wrażeniami.Szczególnie dobrą opinię mamy o wszystkich pracownikach -począwszy od recepcji poprzez restaurację, skończywszy na na paniach z Wellness i Spa.
Wszyscy są bardzo uprzejmi i pomocni.Zabiegi są wykonane profesjonalnie przez kompetentne osoby. Jesteśmy zadowoleni z infrastruktury rekreacyjnej i bardzo usatysfakcjonowani jakością posiłków. Z pewnością do Państwa jeszcze przyjedziemy zwłaszcza jak znajdziemy jakąś ofertę promocyjną.

Lidia J

Pobyt uważam za udany! Profesjonalne podejście obsługi z recepcji do klienta,Pani Sabina -rzetelna i bardzo kompetentna. Nad wyraz uprzejma! Taki pracownik to prawdziwy skarb 🙂 Dotyczy również Pana Adriana oraz Pani Ani zasługują na słoty medal! Kuchnia przepyszna -jajecznica "niebo w gębie " -miodzio! Pobyt bardzo udany! Życzę powodzenia i samych zadowolonych klientów.

Asia i Renia

"Obsługiwałem angielskiego króla" ( sztuka teatralna) a nas Pan Tomasz!
Brawo Panie Tomaszu ,wspaniały kontakt z gośćmi !
I dziękujemy wszystkim pracownikom hotelu, którzy są bardzo uprzejmi, mili i dzięki nim pobyt w tym fantastycznym hotelu jest jeszcze przyjemniejszy.

R i R

W dniach 22/04-29/04 przebywałem na rehabiltaci leczniczej w hotelu "Olivia" Od tego czasu mineło ponad 2 tygodnie w ciągu których wróciłem do czynnej aktywności sportowej bez jakichkolwiek objawów chorobowych czy bólu jak przed przyjazdem do hotelu. Fakt ten skłania mnie do złożenia serdecznych podziękowań i uznania dla doświadczenia, włożonej pracy oraz osobistego zaangażowania w rehabilitację mej osoby dla dwóch wspaniałych Pań fizjoterapeutek ze strefy SPA . Panie umiejętnie dobrały zabiegi oraz profesjonalnie przeprowadziły ćwiczenia kinezyterapii oraz inne co pozwoliło mi w chwili obecnej na powrót do treningów biegowych w klubie sportowym. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam cały personel hotelu Medical Spa "Olivia " w Skomielnej Czarnej

Wojciech Alan

Dear Olivia Spa& Hotel
Thank you very much for a wonderful mand relaxing stay. The massage treatment were superb. Excellent waiters staff in the restaurant where we enjoyed dinner + breakfast. The terrace was a lovely place to sit and have a bottel of wine. Paceful location with lovely vens. We wil treasure our memories of this weekend.

Sarah & Paulina

Tak wspaniałego ośrodka , kompetentnej i fachowej obsługi można pozazdrościć. Jedyny minus to zbyt mało ( 2 z 9) dni słonecznych. Zabiegi są wspaniałe, jedzenie obfite. Z pewnością tutaj wrócę .

Marek

Dziękujemy za wspaniałe 4-y dni.
Góry , woda, słońce. Ekipa ,która daje wszystko , żebyśmy były szczęśliwe

Kasia i Weronika

Jesteśmy zauroczeni miejscem, jego położeniem i obsługą. Wspaniały pomysł na MEDICAL, przyszłościowy kierunek sposobu na wypoczynek. Sukces tego hotelu to nie tylko budynek i wyposażenie ,ale przede wszystkim ludzie. Wspaniali, serdeczni i uczynni, zawsze uśmiechnięci. Wszyscy- od Pani, która sprząta do obsługi recepcji,restauracji i oczywiście rehabilitacji . Kuchnia pyszna i świeżutka.
Serdecznie dziękujemy za miły pobyt i wypoczynek . Do zobaczenia

Krystyna i Andrzej

45

Tylko 45min od Krakowa!

2

2 baseny - rekreacyjny i solankowy

47

47 pokoi

50

Darmowych miejsc parkingowych

4

4 sale konferencyjne w różnych konfiguracjach

260

260 m2 powierzchni sal konferencyjnych

120

Restauracja dla 120 osób

180

Sale konferencyjne o łącznej pojemności do 180 osób

Skomielna Czarna 488
32-437 Skomielna Czarna
email: hotel@oliviaspa.pl
Numer konta bankowego: mBank 21 1140 1081 0000 3221 6100 1094

Wyznacz trasę
2019 © HOTEL OLIVIA**** SPA