Konferencje, szkolenia

Restauracja Hotelu Olivia Medical Spa oferuje wyśmienite dania w oparciu o starannie wyselekcjonowane i świeże produkty lokalnych dostawców. Menu zostało przygotowane na bazie tradycyjnych receptur kuchni polskiej, wzbogacone propozycją dań kuchni europejskiej.

Konferencje i szkolenia mogą być dla firmy olbrzymim wyzwaniem logistycznym. Podczas gdy zorganizowanie niewielkiego spotkania biznesowego w restauracji najczęściej nie jest trudne, sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku konferencji i szkoleń, w których uczestniczą dziesiątki osób.

Konferencje i szkolenia na najwyższym poziomie

Hotel Olivia Spa położony malowniczo w miejscowości Skomielna Czarna zaledwie 50 kilometrów od Krakowa oferuje idealne zaplecze do organizacji konferencji i szkoleń: pięć sal o łącznej wielkości 260 m2, które mogą być ustawione w różnych konfiguracjach, co pozwala na pomieszczenie nawet 180 osób oraz noclegi w wysokim standardzie. Restauracja hotelu Olivia Spa oferuje miejsca na 120 osób. Każdego dnia nasi Goście mogą korzystać z pysznych śniadań i obiadokolacji w formie bufetu, na który składają się dania kuchni polskiej i europejskiej przyrządzane ze świeżych, lokalnych składników. Podczas Państwa konferencji i szkoleń możemy również przygotować poczęstunek podczas przerwy kawowej lub serwować najlepsze dania naszych kucharzy.

Wspólne miejsce dla rodziny i biznesu

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i biznesowe.

Skomielna Czarna 488
32-437 Skomielna Czarna
email: hotel@oliviaspa.pl
Numer konta bankowego: mBank 21 1140 1081 0000 3221 6100 1094

Wyznacz trasę
2019 © HOTEL OLIVIA**** SPA